Trasa Nr 1

Podróż rozpoczynamy w Gdańsku, gdzie wjeżdżamy na prom do Nynashamn w Szwecji. Następnie kierujemy się w kierunku Sztokholmu i wjeżdżamy na drogę E4. “Czwórką” jedziemy aż za miejscowość Lulea i zjeżdżamy na E10. I tak jesteśmy już na właściwej trasie, która doprowadzi Was do Digermulen, skąd popłyniecie Państwo na naszą wyspę promem.

 

  


Trasa Nr 2

Podróż rozpoczynamy w Gdańsku, gdzie wjeżdżamy na prom do Nynashamn w Szwecji. Następnie kierujemy się w kierunku Sztokholmu i wjeżdżamy na drogę E4. Za miejscowością Sorberge skręcamy na trasę 331. Następnie skręcamy na trasę 346. W miejscowości Hoting wjeżdżamy na trasę E45. Nastęnie skręcamy na trasę 95 i jedziemy tą drogą do granicy Norweskiej, gdzie poruszamy się trasą 77. Następnie skręcamy w E6. Skręcamy na trasę 85 (drogowskaz Lodingen). Wjeżdżamy na prom trasa Bognes – Lodingen. Jedziemy dalej 85 aż do zjazdu na E10. I tak jesteśmy już na właściwej trasie, która doprowadzi Was do Digermulen,skąd popłyniecie Państwo na naszą wyspę promem.

 

  


Trasa Nr 3 (samolot)

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na podróż samolotem gwarantujemy także odbiór z lotniska. Bilety lotnicze proszę bukować na lotnisko HARSTAD EVENES. W ofercie przewoźników nie ma możliwości bezpośredniego połączenia. Wszystkie loty są z przesiadką w Oslo.  Można także bukować bilety do Bodo, skąd można kontynuować podróż promem na trasie Bodo-Brettesnes lub Bodo-Svolvaer.  Koszt taksówki z lotniska na terminal promowy w Bodo to około 100 koron norweskich (NOK).

Prom z Bodo bezpośrednnio do naszej bazy (Bretttesnes) kursuje w piątki ok.  godziny 17.15 a z Brettesnes do Bodo odpływa w niedziele ok. godz. 21.00.  Koszt promu to około 200 koron norweskich (NOK). Jeśli nie pasują Państwu te terminy jest także możliwość popłynięcia z Bodo do Svolvaer skąd zabierzemy Państwa łodziami na naszą wyspę. Czas płynięcia ze Svolvaer do naszej bazy to około 20 minut.

Free Joomla Lightbox Gallery